+48 512 982 071

zlecenia@hades-ksero.pl

al. Mickiewicza 24, Kraków

Uniwersytet Jagielloński

Uniwersytet Pedagogiczny

Uniwersytet Rolniczy

Bard – Wydawnictwo Gier Planszowych

Fundacja Jaśka Meli

Fundacja Malak

Związek Harcerstwa Polskiego

Odział Akademicki PTTK Kraków

Fundacja Promocji Kultury „Urwany Film”

Międzynarodowa Szkoła Barmanów I Sommelierów

Zakład Gospodarowania Odpadami GAĆ

Krakowska Izba Adwokacka

Tax Consilium

Lincoln Szkoła Jezykowa

Usługi poligraficzne świadczyliśmy m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

Wykonywaliśmy usługi m.in. dla:

REGULAMIN KSERO HADES
Jak przebiega realizacja:

a) Wyślij plik

b) Odbierz wycenę na maila i zapłać online

c) Jeśli zapłaciłeś/aś to zaczynamy realizacje

– Po odnotowaniu wpłaty (zwykle 15 sekund) przystępujemy do realizacji i nie można wycofać się z transakcji (USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, rozdział 3).

1. SKALA WYDRUKU.

Plik do druku, powinien być przygotowany w skali docelowej 1:1.

2. KOLORY

Musimy wziąć pod uwagę fakt, że wyglądają inaczej niż na wydruku. Wpływ na to ma wiele czynników: rodzaj i jakość monitora, oświetlenie zewnętrzne, ustawienia własne wyświetlania, kalibracja lub jej brak itp.

3. FORMATY PLIKÓW

Piki do druku przyjmujemy w najczęściej używanych formatach: *.tiff, *.tif , *.jpg, *.pdf, *.doc, *.xls, *.docx, *.rtf, *.ppt, *.dwg, *.dxf, *.jpg, *.bmp.

Zalecamy format: *.pdf

4. Praktyczne informacje:
» Pliki, linki, informacje, itp. będące częścią pliku właściwego załączamy lub wysyłamy razem z plikiem.
» Starajmy się realizować usługi na najwyższym poziomie jadnak przypominamy, że wydruku czarno-białe są ograniczone możliwościami kserokopiarki Ricoh MP5500 a kolorowe ograniczone możliwościami Develop Ineo 251+. Podkreślamy iż są to drukarki profesjonalne i oferują wydruk bardzo dobrej jakości.
» Należy usunąć z projektu wszystkie elementy niepotrzebne oraz znajdujące się poza obszarem wydruku.
» Pliki Microsoft Office (Word) rozszerzenie *.doc , *.docx, to pliki, które bardzo trudno przygotować prawidłowo do wydruku z bardzo wielu względów, dlatego wydruki z takich plików wykonujemy na wyłączną odpowiedzialność osoby zlecającej. Aby uniknąć ewentualnych problemów zalecamy pliki z programu Word zapisywać jako pliki *.pdf .

» Nie sprawdzamy zawartości plików pod względem formalnym, merytorycznym, gramatycznym i ortograficznym jak również nie sprawdzamy prawidłowości ułożenia zamieszczonych treści pod żadnym względem. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy na etapie projektowania. Dotyczy to głównie plików otwartych (*.cdr, *.cpt, *.ppt, *.doc, *.docx, *.xls )

5. Ksero-Online.pl po odebraniu zawartości zamówienia dokonuje wyceny i wysyła na podany przez klienta adres e-mail informację o kwocie i sposobie płatności.

Informujemy, że zamówienia wydruków, opraw oraz innych usług poligraficznych na naszej stronie nie podlegają zwrotowi i nie można się z nich wycofać gdy już przystąpiliśmy do realizacji.

Jeśli transakcja jest poprawna, Przelewy24.pl wysyła natychmiast powiadomienie do klienta oraz sprzedawcy. Od tej pory ksero-online.pl zaczyna wykonywać swoją usługę.

USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta

Rozdział 3: Obowiązki przedsiębiorcy w umowach zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

Jeżeli pomimo zapoznania się z powyższym opisem będą mieli Państwo wątpliwości odnośnie przygotowania pliku do druku prosimy o kontakt telefoniczny z nami pod nr telefonów:

512-982-071